Życzenia Życzenia Świąteczne
ŻYCZENIA
ulubione (0)

Życzenia Świąteczne

poważne zabawne umiarkowane biznesowe

Życzenia Świąteczne

Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie. W adwentowej refleksji, w skupieniu przy konfesjonale, w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, do gorącego i otwartego serca niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia.

 • #
  Nadchodząca Wigilia to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzy…
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Najlepsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku, aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Najserdeczniejsze życzenia: cudownych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego ciepła i wielkiej radości, pod żywą choinką zaś dużo prezentów, a w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Tobie i całej Twojej rodzinie.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Niech Bóg miłością nasze dusze napełnia, niech Duch Święty swą rolę wypełnia. A Jezusek maleńki dziś narodzony rozkołysze wszystkie szczęścia dzwony.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Niech choinka się całą noc świeci, cieszmy się z tego jak małe dzieci, niech renifer grzeje z kopyta, a Mikołaj za prezent chwyta. Niech życzenia sypią się wokół, niech smutki zmienią się w popiół, niech nikt nie tonie w amoku bo zbliża się najpiękniejszy dzień w roku.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość, niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. W najpiękniejsze święta Bożego Narodzenia niech się spełnią wszystkie Wasze marzenia!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Niech się weseli święty, bo bliski jest zwycięstwa, niech się raduje grzesznik, bo dane jest mu przebaczenie. Niech powróci do życia poganin, bo do życia jest powołany. W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam zbawienie. Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam, w sercu na nowo tę dobrą nowinę, niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi, niech się umocni nadzieją na cały Nowy Rok!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą nam wiele radości, niech uśmiech zagości w domach, niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach, niech samotność odejdzie w niepamięć, niech zima otula nas białym puchem, jak ciepły koc przy kominku, niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią wesoło pod naszymi butami na wieczornym spacerze. Niech dobry Bóg namaluje szczęście na naszych twarzach, niech miłość dotyka nas delikatnie, lecz bez ustanku, niech marzenia płyną wysoko w górę i spełniają się.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Niech te święta przyniosą Wam Boże łaski, spokój, radość i dostatek wszelki, a Nowy Rok niech spełni marzenia ukryte na samym dnie serca.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Niech w Święta Bożego Narodzenia zima otula nas białym puchem, jak ciepły koc przy kominku, niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią wesoło pod naszymi butami na wieczornym spacerze.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Niechaj gwiazdka betlejemskiej stajenki rozjaśni pokoje Waszego gniazdka i szczęściem rozjaśni cały mrok, a z dróg życia usunie wszelki smutek i zło.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Nim gwiazdka zabłyśnie, nim święta przeminą, niech Ci błogosławi Panienka z Dzieciną, niech się w Twoje życie szczęście, miłość wplata, dziś, jutro, w Nowym Roku i po wszystkie lata!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Pada śnieg, suną sanki jest renifer i bałwanki. Śnieżki z nieba spadają, życzenia zdrowych świąt składają. Niech te święta będą wyjątkowe a prezenty odlotowe.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Piękna jest radość w święta, ciepłe są myśli o bliskich, niech pokój, miłość i szczęście otoczy dzisiaj nas wszystkich.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Pod choinkę życzę Ci, by spełniły się Twe sny. I te skromne i te duże, wielka kasa i podróże. Niech udziałem Twoim będą. Ślę całusy wraz z kolędą.
  Dodaj do ulubionych #