Życzenia Życzenia Świąteczne
ŻYCZENIA
ulubione (0)

Życzenia Świąteczne

poważne zabawne umiarkowane biznesowe

Życzenia Świąteczne

Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie. W adwentowej refleksji, w skupieniu przy konfesjonale, w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, do gorącego i otwartego serca niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia.

 • #
  Pod tą gwiazdą betlejemską, która błyszczy w dali pastuszkowie, Trzej Królowie pięknie się kłaniali.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie w adwentowej refleksji, w skupieniu przy konfesjonale, w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, do gorącego i otwartego serca, niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Prószy śnieg czysty jak Twe serce, gdziekolwiek spojrzę, tam śnieżne kobierce, cichutko rozbrzmiewa wesoła kolęda: Niech piękne będą dla Ciebie te święta.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Przy wigilijnym stole łamiąc opłatek święty, wspomnijcie, że dzień radosny w miłości jest poczęty, że jak mówi Wam wszystkim dawne orędzie - w pierwszą na niebie gwiazdkę Bóg w naszym domu zasiądzie.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Przyjacielu, nim gwiazdka zabłyśnie blaskiem swym na niebie, nim przy wigilijnym zasiądziesz stole, pomyśl ciepło o mnie. Gdy opłatek w swoje dłonie weźmiesz, moje serce przy Tobie będzie.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Przyszedł grudzień, przyszły święta ja o Tobie wciąż pamiętam więc przesyłam Ci życzenia, niech się spełnią Twe marzenia. Powodzenia, pomyślności i najlepiej trzeźwych gości. Niech kolędy wyśpiewują przy tym bardzo nie fałszują. Zdrowia w te świąteczne dni i miłości życzę Ci.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Pusty rynek. Nad dachami gwiazda. Świeci każdy dom. W zamyśleniu, uliczkami, idę, tuląc świętość świąt. Wielobarwne w oknach błyski i zabawek kusi czar. Radość dzieci, śpiew kołyski, trwa kruchego szczęścia dar. Więc opuszczam mury miasta, idę polom białym rad. Zachwyt w drżeniu świętym wzrasta: jak jest wielki cichy świat! Gwiazdy niby łyżwy krzeszą śnieżne iskry, cudów blask. Kolęd dźwięki niech Cię wskrzeszą - czasie pełen Bożych łask!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Radosnych świąt Bożego Narodzenia, rychłego spełnienia każdego marzenia, ciepła, wiary i życzliwości życzę Ci łącząc wyrazy miłości.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Serdeczne życzonka, uśmiechu i słonka, śniegu po pas białego, pod choinką dużo dobrego, a sylwestra z Nowym Roczkiem powitaj tanecznym kroczkiem.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Skacze aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w anielskich piórkach, niesie w plecaku babki i świeczki, a w walizkach złote dzwoneczki. Wesołych świąt Bożego Narodzenia.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Smacznego karpia, mnóstwa prezentów, wesołej roztańczonej i rozświetlonej choinki. A także przy okazji - szczęśliwego Nowego Roku i niesamowicie szampańskiego Sylwestra!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Śnieg okrył ziemię puszystą bielą, wokół się wszyscy ludzie weselą. Spłynęła z niebios dla nas nowina - Najświętsza Panna powiła Syna. I my Dzieciątku dziś hołd oddajmy polską kolędę Mu zaśpiewajmy. Niech śpiew przy żłóbku i w dzień i w nocy mocą, radością serca jednoczy.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Śniegu po nerki, wesołej pasterki, prezentów moc, seksu co noc, pysznego bigosu, gwiazdki z kosmosu i udanego skoku do Nowego Roku!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo ciepła oraz mnóstwa prezentów.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Spokoju i radości, tylko miłych gości! Smacznej Wigilii i całusów moc - w tę najpiękniejszą w roku noc! Szczęścia kilogramów, ze śniegu bałwanów! Życzliwych ludzi wokół, żadnej łezki w oku, przyjaciół jakich mało. Przez życie idźcie śmiało! Niech miłość bez ustanku Was dotyka. A w Nowym Roku szczęście spotyka!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Staropolskim obyczajem, gdy w Wigilię gwiazdka wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności i ja życzę Ci radości aby wszystko się zdarzyło z roku na rok lepiej było!
  Dodaj do ulubionych #