Życzenia Życzenia Świąteczne
ŻYCZENIA
ulubione (0)

Życzenia Świąteczne

poważne zabawne umiarkowane biznesowe

Życzenia Świąteczne

Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie. W adwentowej refleksji, w skupieniu przy konfesjonale, w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, do gorącego i otwartego serca niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia.

 • #
  Za oknem biało się zrobiło, na niebie gwiazdka lśni, w domu choinka, ciepło, miło, a w sercu płomyk się tli. W tym dniu świątecznym, wyjątkowym, życzę szczęśliwych chwil.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  W ten zaczarowany magią czas stoję samotnie pod rozgwieżdżonym niebem i patrząc na spadające płatki śniegu myślę o ludziach, których noszę w sercu. Życzę Ci spokojnych świąt Bożego Narodzenia wszędzie tam, gdziekolwiek jesteś.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Zdrowia, szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana, a w Sylwestra, pij do rana!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Zdrowia, szczęścia, pomyślności w Twoim sercu moc radości i prezentów pod choinką wspólnie czas spędź z rodzinką. Baw się dobrze na Sylwestra i niech fajnie gra orkiestra. Potem szybko do łóżeczka bo już zgasła każda świeczka.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Ze szczerego serca w ten piękny czas, gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas, życzę miłości bez trosk i złości, pokoju na świecie i wszystkiego czego tylko zapragniecie, niech Wam się spełni, radości doda i niech będzie biało, żeby się szczęście zawsze do nas uśmiechało!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Zielone gałązki, a na każdej świeczka, w stroiku z bibułek stoi choineczka. Gdy zaświeci gwiazdka między gałązkami, wesołą kolędę dla niej zaśpiewamy.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Zima wszystko przystroiła: pola, drogi, rzędy drzew. Białym śniegiem oprószyła. Jest bajkowo, jak we śnie. Wesołych świąt Bożego Narodzenia.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, przychylności wszechświata, siły w ramionach i czystego ognia w sercu, co rozpali wszystko wokół Ciebie szczęściem i radością. Niech wszystko, czego dotkniesz, stanie się pomocne w spełnieniu marzeń, a każda, nawet najdrobniejsza czynność, przybliży Cię do stania się najszczęśliwszą i najbardziej uśmiechniętą osobą spośród wszystkich ludzi.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Życzę Ci wszystkiego najlepszego, Z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Pod choinkę prezentu wspaniałego, nawet na pozór nie do spełnienia. Żeby to co najpiękniejsze, nigdy nie umknęło Twojemu oku. I żeby miłość, radość i szczęście, wypełniły Twe życie w Nowym Roku.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Życzę świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych cudownych prezentów, świąt dających radość i odpoczynek oraz przynoszących nadzieję, aby Nowy Rok był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie odchodzi.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Niezapomnianych i prawdziwie rodzinnych świąt, upływających we wspaniałej atmosferze i nigdy nieprzemijającej wiary w to, że każdy kolejny dzień może być jeszcze piękniejszy.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Niech święta Bożego Narodzenia będą dla Was świetną okazją do tego, by rozkoszować się wspólnym towarzystwem, spokojem i harmonią.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć Ci najwspanialszych przeżyć, wewnętrznego spokoju i wytrwałości w walce z trudami codzienności.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Z okazji świąt pragnę życzyć Wam niezwykłych wrażeń, niezapomnianych i cudownych chwil oraz nowych, wspaniałych możliwości w nadchodzącym roku.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Niech atmosfera świąt Bożego Narodzenia napełni Waszą rodzinę spokojem i radością i zapewni Wam pomyślność w nowym, nadchodzącym roku.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Z okazji Bożego Narodzenia pragnę Wam życzyć, aby nie tylko świątecznie dni, ale również każde kolejne były przepełnione nadzieją, magią i spokojem.
  Dodaj do ulubionych #