Życzenia Życzenia Świąteczne
ŻYCZENIA
ulubione (0)

Życzenia Świąteczne

poważne zabawne umiarkowane biznesowe

Życzenia Świąteczne

Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie. W adwentowej refleksji, w skupieniu przy konfesjonale, w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, do gorącego i otwartego serca niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia.

 • #
  Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten wigilijny wieczór.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów,dużo bąbelków w szampanie, kogoś kto zrobi śniadanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Białe myśli lekkie jak puch niech anioł przywieje z nieba, otworzy skrzydłem nadziei i kolędę zaśpiewa. Bo dzisiaj jest piękny dzień, wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku tajemnych świąt żyj zdrowo i kolorowo.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Biały śnieżek prószy, marzną nam dziś uszy, znak, że święta się zbliżają wszystkim wokół radość dają, więc nie smućmy dłużej się uśmiech nieśmy w każdy dzień.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Bóg jest dobry! Przyszedł na świat w Dzieciątku Jezus, by mnie sobą nie speszyć, by mnie rozbroić miłością. Głębokiej radości i odważnego przyjęcia Jezusa Chrystusa do siebie na dziś i na cały Nowy Rok!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Bóg się rodzi dla nas wszystkich, w stajni płacze tak ukradkiem. Znów odwiedzisz swoich bliskich, i podzielisz się opłatkiem.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Boże Narodzenie to cudowny czas. Wszyscy już czekają na choinki blask. Na jej świeży zapach i kolorów moc. Na tę pierwszą gwiazdką w wigilijną noc.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Choć los rzucił Cię daleko stąd, w myślach z Tobą będę. Na odległość życzę Ci wesołych świąt w sercu śląc kolędę.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Chociaż los rzucił mnie daleko stąd, w myślach z Wami będę i z głębi serca wszystkim ślę kolędę. Pokój na ziemi ludziom, a w niebie cisza gwiazd, grają anieli, świat się chlebem dzieli, świat ma dziś świąteczny blask.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Choinki świecącej, gwiazdki błyszczącej, pysznej kolacji, sylwestrowej libacji, gwiazdora grubego, kaca ogromnego, wspaniałych wrażeń i spełnienia marzeń.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Cicha noc, święta noc, jakiż w tobie dzisiaj cud, w Betlejem dziecina Święta wznosi w górę swe rączęta błogosławi lud. Radosnych Świąt.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Ciepłych i udanych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu zawodowym i prywatnym
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Ciesz się bracie, z mej pamięci i niech mają Cię w opiece najprawdziwszy Wszyscy Święci na Gwiazdkę i Nowy Rok.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Cudownych, białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych świąt upływających we wspaniałej atmosferze.
  Dodaj do ulubionych #
Życzenia na każdą okazję

Boże Narodzenie, w chrześcijańskiej tradycji, obchodzone jest 25 grudnia i jest świętem mającym upamiętniać narodziny Zbawiciela. Chrześcijanie wierzą, że to właśnie tego dnia Bóg zesłał na ziemię swojego syna, aby żyjący na niej ludzie mogli zostać odkupieni. Z tego powodu Boże Narodzenie jest bardzo radosnym i pełnym nadziei czasem. Nic więc dziwnego, że większość z nas z tej okazji wysyła innym świąteczne kartki, oczywiście opatrzone bożonarodzeniowymi życzeniami. Jak co roku, tak też w bieżącym, 2014 roku zostanie wysłanych tysiące kartek. Choć zwyczaj ten narodził się już w 1842 roku, nie od razu zyskał na popularności. Prawdziwy szał pojawił się dopiero ponad 30 lat później, kiedy pocztówki ze świątecznymi motywami dotarły do Ameryki.