ŻYCZENIA
ulubione (0)

Zabawne Życzenia Urodzinowe

poważne zabawne umiarkowane angielskie niemieckie

Życzenia Urodzinowe

W dniu Twoich Urodzin. Dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez pełni szczęścia jeśli chcesz.

 • #
  W urodziny Twoje życzę Ci Serce moje, miłości i kochania aż do naszego skonania.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Wiele gwiazdek jest nocą na niebie, tyle samo najlepszych życzeń śle właśnie do Ciebie, Dużo zdrówka, szczęścia i radości niech Twój śliczny uśmiech na buzi zawsze gości, by było coraz mniej złości, a więcej pięknej miłości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, tych dużych i tych małych. Tego Ci życzę
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Wszystkiego najlepszego! Zdrowia, szczęścia w miłości, nie za dużo gości. Bo to zawsze się tak kończy, że główka rano ból sączy i szklanek może ubyć w barku a po szaleństwach będzie strzykać w karku. Teraz coś na poważnie. Żeby nie było tak doraźnie, że mój humor Ci doskwiera jak Ci 30-stka strzela! Szanuj zawsze i wszędzie ludzi. Nawet gdy ktoś bardzo marudzi (na przykład ja).
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Wszystkiego najlepszego! Życia baśniowego, dużo miłości, niech w twym sercu zagości. Życzę Ci też, żebyś była także szczęśliwa. Nie bardzo kochliwa, być może płaczliwa. Szanuj zawsze i wszędzie ludzi, nawet gdy ktoś bardzo marudzi. Nie zaznaj nigdy bólu ani głodu, miej u kogoś ciepło, nigdy chłodu, ucz się pilnie w szkole, byś była mądra, niech z ciebie wyrośnie dziewczyna rozsądna.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Z okazji urodzinek, przez cały rok wesołych minek, uśmiechu, radości i wielu gości. Zdrowia, szczęścia i pomyślności, byś znalazł szybko tą swoją jedyną, by była piękną i mądrą dziewczyną. By Cię szanowała, by nigdy nie zdradzała, by tak jak ja, o Tobie pamiętała.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Zabawy do rana ze skrzynką szampana, tańców egzotycznych i kochanek licznych, marzeń spełnienia i do zobaczenia.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Zdrowia, szczęścia, pomyślności, marzeń spełnienia, ewentualnie złotej rybki złowienia, która spełni trzy życzenia!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała za co! Tego życzę Ci choć o kasę krucho, o kolegę już jest łatwiej, a gdzie? Też pytanie gdzie i kiedy to Ty dowiesz się od niego.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Życzę Ci dzisiaj wszystkiego na ziemi, co Twoje życie w sen piękny zmieni, co Ci pozwoli uśmiechać się zawsze, śnij sny przepiękne i najciekawsze.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Życzę Ci prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, niskich podatków, pomyślnych wiatrów, błyskotliwych ripost, pozycji lidera, samych pozytywnych wibracji, niezmiennie zielonego światła, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, nie wieszającego się komputera, zasięgu w każdym miejscu, miejsca w historii, pakietu kontrolnego, zdobycia Mount Everestu, ostatniego słowa, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń i wszystkiego o czym tylko marzysz…
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Życzę Ci słońca na naszym niebie, smaku i zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, A w sercu zawsze zielonej wiosny!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Życzenia dla Ciebie: nie zerkaj za siebie,idź śmiało przez życie, podkochuj się skrycie, kontroluj swe żądze, zarabiaj pieniądze, lekceważ pętaków, unikaj cwaniaków, przepisów przestrzegaj, na sobie polegaj lecz przede wszystkim pokaż im wszystkim!
  Dodaj do ulubionych #