Życzenia Życzenia Urodzinowe
ŻYCZENIA
ulubione (0)

Życzenia Urodzinowe

poważne zabawne umiarkowane angielskie niemieckie

Życzenia Urodzinowe

Z okazji urodzin składam Ci moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

 • #
  W dniu Twoich Urodzin. Dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez pełni szczęścia jeśli chcesz.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  100 lat, 100 uśmiechów, 100 wielbicieli, samych niedzieli, przyjaźni wielkiej, radości wszelkiej życzę Ci dzisiaj 100 razy ja!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  101 dalmatyńczyków, 1001 upojnych nocy, 1001 drobiazgów, 100% pewności, 7 wspaniałych, 4 pancernych, 2 setek i zakąski, Strzału w 10, 1000000 Buziaków!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  A więc zdrowia… bo w metryce znów przybyło -;)
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały, by nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr co rozwiewa smutki.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Abyś była uśmiechnięta w dniu tak ważnego święta. Abyś mimo biegu lat, zawsze kochała cały świat. Abyś duchem młoda była i nic sobie z problemów nie robiła.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Abyś umiała się cieszyć. Śmiej się z innymi ludźmi, ale nigdy z nich. Niech sprawia Ci radość nawet mały, ale udany żart i nie staraj się wymyślić jeszcze lepszego.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Bardzo wielkiego tortu urodzinowego, świeczek zapalonych, marzeń spełnionych, prezentów bez liku.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  By się spełniły Twoje życzenia, by się ziściły Twoje marzenia, by uśmiech często gościł na Twej twarzy, byś zdobyła w życiu szczyt swoich marzeń. Wszystko co chciałabyś by się zdarzyło, wszystko czego pragniesz by Twoim było.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Choć spóźnione życzenia, to jakże serdeczne, miej życie jak najbardziej bajeczne, miej uśmiech na twarzy i to co sobie tylko zamarzysz.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Uważnych oczu, które dostrzegą sprawy życia codziennego, takich uszu, które wyłowią wszelkie przemilczenia, takich rąk, które będą zawsze chętne do pomocy, mądrych słów wypowiedzianych we właściwym momencie, kochającego serca, któremu pozwolisz poprowadzić się przez życie, aby  tam, gdzie Ty, była miłość.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, jasnej duszy i niech wszystkie żale głuszy.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Dużo zdrówka, szczęścia i radości każdego dnia pełnego miłości. Wielkiego świata poznania, w lotto milionów wygrania. Tego z serca Ci życzymy i hucznie Twe Urodziny obchodzimy!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Dywan na dole, wódka na stole. Dziś się bawimy, bo Twoje urodziny obchodzimy. Dziś prezenty wręczymy, ładny wierszyk ułożymy, byś się śmiała i dobry humor miała. Dużo miłości a mało złości i dom zawsze pełen dobrych gości. Tego Ci dziś życzę i sto lat krzyczę.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Dzień radosny, dzień jedyny dziś są Twoje urodziny. Pragnę złożyć Ci życzenia: dużo szczęścia, powodzenia. Gości wielu, kosza kwiatów, moc toastów i wiwatów.
  Dodaj do ulubionych #
Życzenia na każdą okazję

Zwyczaj obchodzenia rocznicy dnia, w którym przyszliśmy na świat znano już w starożytnym Rzymie. W tamtych czasach, urodziny wiązano z postacią półboga Geniusza. Wierzono bowiem, że każdy mężczyzna ma swojego patrona ? geniusza, któremu powinien oddawać cześć właśnie w dniu swoich urodzin. Dziś urodzinowa tradycja wygląda zupełnie inaczej. Nieodłącznym elementem towarzyszącym jubilatowi tego dnia jest tort. Na nim z reguły pojawiają się świeczki. Tyle, ile lat odchodzi świętujący. Poza tym, w tym dniu bliscy i znajomi składają mu urodzinowe życzenia i wysyłają okolicznościowe kartki. W wielu krajach tradycją stało się również odśpiewanie ?Stu lat?.