ŻYCZENIA
ulubione (0)

Poważne Życzenia Walentynkowe

poważne zabawne umiarkowane

Życzenia Walentynkowe

Abyś miłości nie splamiła, mego serca nie zraniła, tego wszystkiego życzę Ci w dniu Św. Walentego.

 • #
  W dniu Miłości wiele radości. Niech nasza miłość się raduje i nigdy smutku nie posmakuje. Kocham Cię szczerze i tylko w naszą miłość wierzę. Bo ona jest piękna, szczera, cudowna, pełna dobroci. I dzięki tej miłości wszystko co złe przepadnie. Miłość nasza na wieki wieków zostanie, bo jest głęboka, szalona, po prostu nieskończona.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Walentynki dzień Amora, który bram do szczęścia strzeże, chcę napisać o uczuciu , którego pragnę i w które wierzę. Dziś gdy wena mnie dopadła, jak jesienny w lesie wiatr, chciałbym mówić o miłości, która długo będzie trwać, która wzbija się, rozkwita, jak na wiosnę kwiatu pąk, by ponownie móc się cieszyć, gdy go weźmie ktoś do rąk. Kocham Ciebie i pożądam, Twego ciała w dzień i noc, oczy duszy krążą wokół, by dotykać Cię wciąż móc. A gdy zrobię jakiś błąd, przebacz – wspomnij chwile te, wróć myślami wstecz, do tyłu, rzadko było wtedy źle. Miłość moja przetrwa wszystko i cierpienia, głód i lęk, zawsze będę kochać Ciebie, możesz wierzyć mi lub nie…
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Noc ciemnością świat pochłania, czerwień aury z mgły wynurza. Dziś nie dojdzie do rozstania, dziś miłosna tętni burza. Magia wyznań zakochanych, chwile wzruszeń, łez radości, w szczęściu chwil nie planowanych. Marzeń wiele dziś spełnionych, romantyczna gwiezdna noc, strzał miłosnych wystrzelonych, w których płonie wielka moc. Taką strzałą też dostałem, wypaliła imię Twe.. Wiersz ten po to napisałem, by powiedzieć KOCHAM CIĘ.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  We wszystkich mowach i w języku duszy, nad wszystkie są dwa słowa, jak w kroplach rosy po suszy, w nich skarb żywota się chowa. Jak dwie perełki w oceanie życia, jak dwie gwiazdeczki na niebie, świecą nam do powicia dwa słowa Kocham Ciebie!
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  W tym wyjątkowym dniu chcę Ci podziękować, za każdą wspólnie sprzędzoną chwilę, za Twój każdy uśmiech, każde słowo i gest.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Z okazji Walentynek życzę Ci, abyś nigdy nie zwątpiła w szczerość miłości i zawsze miała u swojego boku kogoś niezwykłego.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Abyś zawsze miała obok siebie kogoś, z kim będziesz mogła dzielić swoje radości i smutki, a także w kim znajdziesz oparcie na całe życie.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  W tym pięknym dniu pragnę Ci życzyć, byś nigdy nie straciła swojego piękna, zawsze kochała z tym samym oddaniem i nigdy nie wątpiła w drugiego człowieka.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Choć w takim dniu jak dziś to innym powinniśmy życzyć wszystkiego co najlepsze, ja chcę życzyć sobie, aby zawsze mieć Cię przy sobie.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Z okazji Święta Zakochanych chciałbym Ci podziękować za to, że nawet w czasie gorszych dni nigdy nie tracę nadziei, a gdy jestem daleko, wiem że mam do kogo wracać.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Choć czasem złe emocje biorą górę, pamiętaj, że to dzięki Tobie nauczyłem się doceniać piękno nawet najmniejszych rzeczy i odkrywać świat wciąż na nowo.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  W Dniu Zakochanych chciałbym życzyć Ci, abyś nigdy nie zapominała o tym, co w życiu najważniejsze i przenigdy nie wątpiła w to, że łatwiej jest iść przez życie we dwoje.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Z okazji Dnia Świętego Walentego, życzę Ci, abyś nigdy nie czuła się samotna, a każdy kolejny dzień był tylko potwierdzeniem tego, że naprawdę warto żyć.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Z okazji Walentynek życzę Ci, abyś zawsze miała u swego boku osobę, która nie tylko Cię kocha, ale również rozumie i będzie w stanie dla Ciebie zdobyć się na największe poświęcenia.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  W tym niezwykłym dniu życzę Ci, abyś nigdy nie zwątpiła w szczerość i bezinteresowność moich uczuć i nigdy nie zapominała o tym, że jesteś dla mnie kimś wyjątkowym.
  Dodaj do ulubionych #
 • #
  Abyś zawsze miała z kim dzielić się uśmiechem, budziła się rano przy tej samej osobie i czuła, że życie we dwoje rzeczywiście potrafi być niezapomnianą przygodą.
  Dodaj do ulubionych #