Życzenia
ŻYCZENIA
ulubione (0)

Kategorie

 • Skacze aniołek, skacze po chmurkach, niesie życzenia w anielskich piórkach, niesie w plecaku babki i świeczki, a w walizkach złote dzwoneczki. Wesołych świąt Bożego Narodzenia.
  Dodaj do ulubionych #
 • Ich bringe euch zum neuen Jahr die allerbesten Wünsche dar und hoffe, dass es bis zum Ende, euch lauter gute Tage sende!
  Dodaj do ulubionych #
 • Życzę aby święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha.
  Dodaj do ulubionych #
 • Advent von Rainer Maria Rilke Es treibt der Wind im Winterwalde die Flockenherde wie ein Hirt und manche Tanne ahnt wie balde sie fromm und lichterheilig wird. Und lauscht hinaus: den weissen Wegen streckt sie die Zweige hin - bereit und wehrt dem Wind und wächst entgegen der einen Nacht der Herrlichkeit.
  Dodaj do ulubionych #
 • W urodzinki Twoje ślę Ci serce moje buziaczki gorące jak słońce sto latek życzy Twój kwiatek
  Dodaj do ulubionych #
 • Niech anioł Cię chroni przed złem tego świata, a miłość da Ci siłę na walkę z przeciwnościami losu.
  Dodaj do ulubionych #
 • W tym szczególnym dniu szczególnie życzę Ci rzeczy dwóch: miłości co w sens życie ubiera i szczęścia by wygrać z losem w pokera.
  Dodaj do ulubionych #
 • Drodzy Państwo Młodzi! Niech się w życiu Wam powodzi, bądźcie zawsze zakochani, wzajemną miłością oczarowani. Pełni wiary i radości życzymy Wam wszelkiej pomyślności!
  Dodaj do ulubionych #
 • Życzenia na każdą okazję
  Życzenia na każdą okazję
 • Waszej ślicznej maleńkiej córeczce życzymy dużo zdrowia, beztroskiego dzieciństwa, cierpliwości i wyrozumiałości dla rodziców oraz wiele miłości i radosnych dni.
  Dodaj do ulubionych #
 • Najmilsza sercu Boża dziecino! W dniu tak pięknym i radosnym, niczym kwiat w promieniach wiosny, życzę Ci miłości, szczęścia, pomyślności i to, o czym zamarzysz, by się spełniło, i to, co pokochasz, by Twoim było.
  Dodaj do ulubionych #
 • Życzę Ci wiary. Wraz ze zdobywaną wiedzą przybywa nowa porcja pytań. Potrzeba głębokiej wiary, by nie zwątpić pod naporem niepewności. Potrzeba silnych korzeni, czerpiących ze źródeł wiary, by wiatr nie strącił rodzących się dopiero owoców. Osiągniesz konkretną wiedzę, gdy jej część powierzysz zaufaniu.
  Dodaj do ulubionych #
 • Nie tylko szukać należy Boga, gdzie poświęcone błyszczą podwoje, bowiem świątynią, dziecino droga, może być także serduszko twoje. Gdy drogą cnoty idziesz na świecie, gdy bliźnim świadczysz dobrego wiele, to w sercu twoim, kochane dziecię, Pan Bóg zamieszka niby w kościele. Więc ucz się, pracuj, módl się, kochanie, wciąż się oglądaj za swym Aniołem, a gdy Bóg w tobie znajdzie mieszkanie, to się twe serce stanie kościołem.
  Dodaj do ulubionych #
 • Serce serce pokochało, serce sercu serce dało. Serce serce o to prosi, niech je serce w sercu nosi.
  Dodaj do ulubionych #
 • Te życzenia ciepłe jak słońce, z serca płynące, jak bez pachnące, składam dzisiaj Tobie ukochana, jedyna Mamusiu. Przyjmij ten bukiet bzu, niech przypomni Tobie me ciepłe słowa, które mówią kocham Cię Mamo!
  Dodaj do ulubionych #
 • Tatusiu drogi! Ty od świtu do ciemnej nocy pracujesz. Ty dla nas się przemęczasz, bo nas nad życie miłujesz. Gdy rano idziesz do pracy, całujesz nasze czoło, a kiedy wracasz do domu, wtedy nam jest wesoło!
  Dodaj do ulubionych #
 • Najdroższa Babciu z okazji Twojego święta życzę Ci, abyś zawsze była uśmiechnięta, a Twoje życie mijało w radości i zdrowiu.
  Dodaj do ulubionych #
 • Tyle już minęło lat, kiedy droga moja mama, będąc dzieckiem jak dziś ja, wierszyk Ci mówiła sama. Płyną lata dzisiaj ja składam Ci życzenia w kwiatach i wiedz, że Cię kocham tak, jak mama w dawnych latach
  Dodaj do ulubionych #
 • Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały, by nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr co rozwiewa smutki.
  Dodaj do ulubionych #
 • Od kogo dla kogo, co komu do tego. Serce będzie wiedziało od kogo dostało. Wszystkiego dobrego w dniu Chłopaka.
  Dodaj do ulubionych #
 • Czcigodny Panie, któryś całe życie swoje poświęcił dla dobra młodzieży. Któż Ci za te trudy zapłaci sowicie, godne poświęceń zasługi odmierzy? Więc w dzień Twego Święta, przyjmij skromne dary i zapewnienia, że Twojej ofiary nigdy z pamięci nam czas nie wymaże! Więc dziś Ci życzymy spełnienia marzeń, byśmy naprawdę my. Twoi uczniowie, stali się godni Ciebie – choć w połowie! Dla wszystkich nauczycieli najlepsze, najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia zdrowia, wyrozumiałości oraz cierpliwości.
  Dodaj do ulubionych #
 • Pozwól mi cieszyć się Twoją obecnością, gdyż jesteś dla mnie największym skarbem. Jesteś moim przyjacielem…
  Dodaj do ulubionych #
 • Wiem, jak bardzo Cię skrzywdziłem, zdaję sobie z tego sprawę… Miłość jest jak kwiat, który trzeba stale pielęgnować i każda burza może go podniszczyć, ale nie zniszczyć… chciałbym to wszystko naprawić jak najszybciej, ale wiem, że się nie da… Lekarstwami są moja zmiana oraz czas… Ale proszę ponad wszystko, proszę z całego mojego rozkochanego serduszka, nie próbuj o mnie zapominać, wciąż pamiętaj o mnie… Niech inni nie będą Ci w głowie. Tylko ten, który Cię najbardziej kocha i ten, który tak strasznie żałuje… Jesteś mym aniołkiem, którego stale opiekuje, którego wciąż czuję obecność… Gdy ostatnio się widzieliśmy nic nie musiałaś mówić. W Twoich oczkach było napisane „kocham Cię”, lecz Twój mózg mówił czasem „nienawidzę cię”. Nie mam o to żalu, nie mam o to pretensji… Cieszę się, że nadal kochasz mnie. Jesteś sensem mojego życia, sensem mojego istnienia… Wiem jak bardzo cierpisz, wiem jaki masz do mnie żal. Rozumiem to wszystko, naprawdę… Lecz nie pozwól, aby nienawiść i ból przezwyciężyły miłość i mafię tego uczucia! Wiem, ile razy Cie raniłem, ale nigdy przedtem nie doświadczyłem czegoś takiego jak teraz… Ja Cię kocham z całego serca i nie wątpię w moje uczucie do Ciebie, bo jesteś najlepszą, najpiękniejszą dziewczyną na całym świecie, a świat to Ty… Mój świat… Dla innych jesteś tylko „fajną dziewczyną” Dla mnie jesteś doskonałą dziewczyną…
  Dodaj do ulubionych #
 • Wypijmy za to, aby nas pochowano w dębowej trumnie, ze stuletniego drzewa, posadzonego jutro!
  Dodaj do ulubionych #