Życzenia
ŻYCZENIA
ulubione (0)

Kategorie

 • Wir wünschen Euch von Herzen viele Tage ohne Schmerzen, den Himmel mit viel Sternenlichtern und auch ein Lächln auf Euren Gesichtern. Wir wünschen Euch nur Freud, kein Leid und immer ein Gefühl der Geborgenheit. So soll es sein zu diesem Feste und auch fürs kommende Jahr nur das Beste!
  Dodaj do ulubionych #
 • Let's welcome this New Year with smiles on our faces and hopes in your heart for the best. Wish you a very happy New Year.
  Dodaj do ulubionych #
 • Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzenia szczęścia, zdrowia i radości od ...
  Dodaj do ulubionych #
 • Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia. Jest taka moc, co smutek w radość przemienia. Jest taka siła, co spełnia marzenia. To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia.
  Dodaj do ulubionych #
 • Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!
  Dodaj do ulubionych #
 • Dużo zdrówka, szczęścia i radości każdego dnia pełnego miłości. Wielkiego świata poznania w lotto milionów wygrana. Tego z serca Ci życzymy i hucznie Twe urodziny obchodzimy!
  Dodaj do ulubionych #
 • Promieni słońca w ciemności, tęczowych barw w szarości, magii i niespodzianek w codzienności i szalonych uczuć bez złości.
  Dodaj do ulubionych #
 • Wielu miodowych dni, wspólnych radości bez trosk, spełnienia wymarzonych chwil, oby sprzyjał Wam los.
  Dodaj do ulubionych #
 • Życzenia na każdą okazję
  Życzenia na każdą okazję
 • Gdy powiększyła Wam się rodzinka, Cóż Wam przyniesie Wasza dziewczynka? Da Wam radości uśmiech beztroski, W dwa warkoczyki splecione włoski, Dwie ciepłe rączki, lalki, koronki, Buzie rumianą, misie, pierścionki, Da pierwsze piątki, da miłość swą, Co będzie rosnąć co rok wraz z nią…
  Dodaj do ulubionych #
 • Ogromnie się cieszę z Waszego szczęścia doczekania się pierwszej pociechy. Serdecznie Wam gratuluję upragnionej Córki, a Jej, z okazji chrztu świętego, dedykuję takie oto życzenia: Niechaj kocha cnoty, Niechaj sercem złota Daje Jej skarb Bóg Łagodny i prawy Niechaj szuka sławy i szczęśliwych dróg!
  Dodaj do ulubionych #
 • Kochana Córeczko! W dniu Twojego święta życzymy Ci: dobrego zdrówka, samych sukcesów, dróg pełnych róż, słodkiego miłego życia, wygranej na loterii, pogody ducha, pomyślnych wichrów, gorącej miłości, wygodnych butków, cudownych wakacji, domku z ogrodem i basenem, limuzyny, samych zwycięstw, przyjaciela na śmierć i życie, uśmiechu na co dzień, tęgiej głowy, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, samych słodkości, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, samego słońca, łez ze śmiechu, olimpijskiej kondycji, rześkich poranków, wygodnego łóżka, miodu w ustach, pękatego portfela, szerokiej drogi, pewności siebie, zielonego światła, przychylnego nieba, przynajmniej 100 lat żywota, wiecznej szczęśliwości, manny z nieba, końskiego zdrowia, bezpiecznych lądowań, odwagi, determinacji, śmiałości, zapału, konsekwencji, wielu owocnych znajomości, serca jak dzwon, gwiazdki z nieba, kolorowych chwil, uroku osobistego, wielu wzruszeń, czystej duszyczki, trafnych wyborów osobistych, mądrego i wesołego towarzystwa, wyśmienitego humoru, złotej jesieni, gorącego lata, śnieżnej zimy, promiennej wiosny, anielskiej cierpliwości, wiecznej młodości, wielkiej przygody, przyjaźni i mądrości, bujnej wyobraźni, szczęśliwej rodzinki, pomyślnych wieści, dobrego serca, niskich rachunków, radości, spolegliwości, miłości, szacunku, braku wrogów, podróży dookoła świata, celnych strzałów w dziesiątkę, miłych sąsiadów, wiary w sukces i to nie jeden, odwagi cywilnej, ptasiego mleczka, happy endów, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, asa w rękawie, ciepła z kominka, własnego sposobu na życie. Kochający Cię rodzice!
  Dodaj do ulubionych #
 • Bóg Cię widzi, choć się kryjesz, strzeż się grzechu póki żyjesz. Każdy dzień co Ci upłynie świadczyć ma o dobrym czynie.
  Dodaj do ulubionych #
 • W Dniu Zakochanych chciałem Ci podziękować za to, że nauczyłaś mnie dostrzegać piękno w najprostszych rzeczach i że pokazałaś mi, że miłością rzeczywiście może zdziałać cuda.
  Dodaj do ulubionych #
 • W Dniu Mamy moc życzeń Ci składamy, i dziękujemy szczerze, choć nie da się tego opisać na papierze. Lecz wiemy ile dla nas zrobiłaś, ile się dla nas męczyłaś, i utrzymujemy podziw dla Twych wyczynów, skąd czerpiemy siłę do wspaniałych czynów. Tak nas wychowałaś, dlatego cześć Ci i chwała.
  Dodaj do ulubionych #
 • Mój Tatusiu ukochany! Czas zaleczył wszystkie rany! Na Dzień Ojca ślę życzenia. Chcę byś wiedział, że się zmieniam.
  Dodaj do ulubionych #
 • Pośród wichrów życia, w chwilach trosk i wzruszeń, niech te słowa życzeń rozświetlą Babci duszę.
  Dodaj do ulubionych #
 • Kochany Dziadku życzę dziś Tobie, żebyś zawsze był szczęśliwy i jak najdłużej cieszył się zdrowiem i czerpał radość z życia.
  Dodaj do ulubionych #
 • Bądź bardzo mądra, bądź bardzo miła, bądź zawsze szczera, miej wszystkie mile zalety niech z Ciebie wyrośnie ideał kobiety.
  Dodaj do ulubionych #
 • Z okazji Dnia Chłopaka życzę Ci, abyś nawet pomimo upływu lat nigdy nie wyrastał z własnych marzeń i z tą samą nieprzejednaną wytrwałością zawsze dążył do celu.
  Dodaj do ulubionych #
 • Za Twoim przewodem Panie, idziemy w nieznaną krainę, Twoje szlachetne staranie w nauk nas wiedzie dziedzinę - a obce dla nas przedmioty błyskają pełne jasności… Tyś wskazał nam drogę cnoty i skarby wiedzy, mądrości!
  Dodaj do ulubionych #
 • Nie ten, kto z Tobą tańczy nie ten, kto się z Tobą śmieje lecz ten, co z Tobą płacze, jest Twoim przyjacielem.
  Dodaj do ulubionych #
 • Zwątpiłem w Ciebie, źle się z tym czuje. Ciężką noc miałem, Ty zresztą też. Wczoraj myślałem, że tu zwariuję przez taki jeden okrutny tekst bzdurny, zmyślony, w serce kłujący. Mężczyźni czasem tak mają. Wiem, że gdy odzyskać miłości nie mogą na takie oszczerstwa decydują się. Przez moment nawet jemu uwierzyłem, przez chwile bałem się Ciebie szczerze. Ale teraz kochanie, teraz naprawdę ja w to po prostu nie wierzę. Wstałem zmęczony i trochę smutny, jak on może być tak okrutny, by takie rzeczy tu wypisywać, od tych najgorszych Ciebie zwyzywać. Jadem oblewać, trucizną złości, za to, że nie ma Twojej miłości? Za to, że żyć chcesz tutaj normalnie, on wyżywa się na Tobie, na mnie. Nigdy jemu tego nie wybaczę, że było mi smutno, że prawie płaczę, że noc przez niego ciężka była, lecz jedno jest pewne, chciał bym uwierzył. Ale niestety w przypływie złości, nie odgadnął mojej do Ciebie miłości, która kazała wierzyć Tobie, nie jemu i za to skarbuś przepraszam Cię.
  Dodaj do ulubionych #
 • Za zdrowie gospodarzy! Niech zawsze mają takich fajnych gości jak dziś.
  Dodaj do ulubionych #