Życzenia
ŻYCZENIA
ulubione (0)

Kategorie

 • Das Gespür für Chancen und die Fähigkeit, sie zu nutzen, sind die Schlüssel zum Erfolg. Wir danken Ihnen für die gute Zusammenarbeit und wünschen frohe Festtage.
  Dodaj do ulubionych #
 • Aby każdy dzień Nowego Roku upływał Ci w szampańskim nastroju i by na Twej drodze nigdy nie pojawiły się przeszkody nie do pokonania.
  Dodaj do ulubionych #
 • Niech blask słońca zawsze rozpromienia Wasz dom, a wiara i nadziej towarzyszą Wam na co dzień, a nie tylko w czasie tych wielkanocnych świąt.
  Dodaj do ulubionych #
 • W Betlejem na sianku Zbawiciel się rodzi, niech Wam jak najlepiej w życiu się powodzi, zaś w Nowym Roku o każdej godzinie, niechaj nic co dobre Was w życiu nie minie.
  Dodaj do ulubionych #
 • I hope you have a beautiful day and get at least half of what you want! Happy Birthday!
  Dodaj do ulubionych #
 • Osiemnasty stuknął Ci roczek, zrobiłaś kolejny w dorosłość kroczek. Niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja, to co złe z daleka omija. Wszystko co pragniesz by się ziściło i tak jak chcesz zawsze było.
  Dodaj do ulubionych #
 • Dzień imienin Twych się zbliża. Jak strumyk bystrej wody po zielonej płynie niwie, tak niech płynie wiek Twój młody mile i szczęśliwie.
  Dodaj do ulubionych #
 • Gdy Was Bóg na niebie zbliżył dziś do siebie, niech przy Was zostanie szczęście i kochanie.
  Dodaj do ulubionych #
 • Życzenia na każdą okazję
 • Niechaj w każdej życia dobie strzeże dróg Twych ręka Boga. A przez całe życie Twoje Niechaj płyną szczęścia zdroje.
  Dodaj do ulubionych #
 • Z okazji Chrztu Świętego życzę Ci, abyś w swoim życiu zaznała dużo szczęścia i Łask Bożych, abyś rosła silna i zdrowa na pociechę swoich Rodziców i Dziadków.
  Dodaj do ulubionych #
 • Kochana Córeczko! W dniu Twojego święta życzymy Ci: dobrego zdrówka, samych sukcesów, dróg pełnych róż, słodkiego miłego życia, wygranej na loterii, pogody ducha, pomyślnych wichrów, gorącej miłości, wygodnych butków, cudownych wakacji, domku z ogrodem i basenem, limuzyny, samych zwycięstw, przyjaciela na śmierć i życie, uśmiechu na co dzień, tęgiej głowy, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, samych słodkości, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, samego słońca, łez ze śmiechu, olimpijskiej kondycji, rześkich poranków, wygodnego łóżka, miodu w ustach, pękatego portfela, szerokiej drogi, pewności siebie, zielonego światła, przychylnego nieba, przynajmniej 100 lat żywota, wiecznej szczęśliwości, manny z nieba, końskiego zdrowia, bezpiecznych lądowań, odwagi, determinacji, śmiałości, zapału, konsekwencji, wielu owocnych znajomości, serca jak dzwon, gwiazdki z nieba, kolorowych chwil, uroku osobistego, wielu wzruszeń, czystej duszyczki, trafnych wyborów osobistych, mądrego i wesołego towarzystwa, wyśmienitego humoru, złotej jesieni, gorącego lata, śnieżnej zimy, promiennej wiosny, anielskiej cierpliwości, wiecznej młodości, wielkiej przygody, przyjaźni i mądrości, bujnej wyobraźni, szczęśliwej rodzinki, pomyślnych wieści, dobrego serca, niskich rachunków, radości, spolegliwości, miłości, szacunku, braku wrogów, podróży dookoła świata, celnych strzałów w dziesiątkę, miłych sąsiadów, wiary w sukces i to nie jeden, odwagi cywilnej, ptasiego mleczka, happy endów, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, asa w rękawie, ciepła z kominka, własnego sposobu na życie. Kochający Cię rodzice!
  Dodaj do ulubionych #
 • Zapraszam Cię, Jezu, przyjdź do serca mego. Chcę abyś w moim sercu zagościł i przyniósł mi w życiu wiele radości. Niech się słońce do mnie uśmiecha, gdy przyjmuję Jezusa. Bądź ze mną na zawsze.
  Dodaj do ulubionych #
 • Takie święto jest raz w roku, pełne uczuć i uroku.
  Dodaj do ulubionych #
 • Mamo – Ty mnie życia uczyłaś wszystko, co miałaś mi poświeciłaś nikt nie ofiaruje nigdy mi więcej dziś Ci, więc daję serce w podzięce.
  Dodaj do ulubionych #
 • Żadne słowa nie oddadzą tego, kim dla mnie jesteś. Żaden płomień nie strawi mego do Ciebie uczucia. Żaden człowiek nie zrobi dla mnie tyle, ile Ty dla mnie zrobiłeś. Kocham Cię Tato.
  Dodaj do ulubionych #
 • Lilia zakwita, róża opada, piękny tulipan płateczki składa, a ja Babci składam piękne życzenia: zdrowia i szczęścia i powodzenia.
  Dodaj do ulubionych #
 • Uwielbiam gdy czytasz mi książeczki lub gdy opowiadasz mi bajeczki. Lubię gdy na kolanach mnie sadzasz i na każdą psotę zawsze się zgadzasz. Lubię gdy uśmiechasz się do mnie, po prostu kocham Cię ogromnie!
  Dodaj do ulubionych #
 • W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie pragnę ofiarować Tobie wszystkie wspaniałości tego świata a Ty spośród tych wybierz te które przyniosą Ci radość, miłość i szczęście.
  Dodaj do ulubionych #
 • Powodzenia w codziennym życiu, wielu okazji do dobrej zabawy, realizacji wszystkich marzeń i planów oraz samych spokojnych dni.
  Dodaj do ulubionych #
 • Z melodią płyną serdeczne słowa i te najszczersze nasze życzenia: Tym, co nas uczą we wszystkich szkołach, niechaj się spełnią wszystkie marzenia! A to życzenie zwłaszcza składamy i zapewnienie to, że chcemy wyrosnąć na takich samych ludzi, jakimi właśnie oni są.
  Dodaj do ulubionych #
 • Do serca człowieka nie trafisz przez drzwi zamknięte, a raczej przez duszę i oczy uśmiechnięte, bo oczy, które się do Ciebie uśmiechają, umieją kochać… i drzwi do przyjaźni otwierają.
  Dodaj do ulubionych #
 • Wybacz mi to, że Cię napotkałem. Wybacz mi to, że Cię pokochałem. Wybacz mi to, że nie umiem bez Ciebie. Wybacz mi to, że z Tobą jak w niebie.Wybacz mi to, że nie mogę inaczej.Wybacz mi to, że bez Ciebie tylko płaczę.Wybacz mi to, że jesteś wyjątkowa.Wybacz mi to, że ja, tak bez słowa.Wybacz mi to, że me serce nie wybiera.Wybacz mi to, że bez Ciebie umieram. Wybacz mi to, że Twa dusza jak perła.Wybacz mi to, że tak bardzo pamiętam.Wybacz mi to, że mam tę nadzieję. Wybacz mi to, że się z Tobą wciąż śmieję.Wybacz mi to, że razem z Tobą się smucę. Lecz gdy mnie opuścisz, w ramiona śmierci się rzucę.
  Dodaj do ulubionych #
 • Wypijmy za to, byśmy mieli tyle zmartwień, ile kropli pozostanie w naszych kieliszkach.
  Dodaj do ulubionych #